SPADEPOKER>POKER NEWS> Sunday Million 18th Anniversary – A brazil „CrossBreed17”, 215$-ból…

Sunday Million 18th Anniversary – A brazil „CrossBreed17”, 215$-ból 1.000.000$-t nyert

A Sunday Million 18. évfordulóját ünnepelte, annak tiszteletére pedig ezúttal 8 millió dolláros garancia várt a nevezőkre. Ebből 1 milliót vihetett el a bajnok, aki a brazil "CrossBreed17" lett.

A Sunday Million, a legrégebbi és legrangosabb rendszeres online verseny, a napokban ünnepelte 18. születésnapját. Ennek a tiszteletére a a megszokott 215$-os nevezési díjat befizetőkre 8.000.000$-os garancia várt, amelyből a győztes kereken 1 milliót vihetett el. A tornára végül 39.266 nevezés érkezett, így a garancia nem dőlt meg.

A torna harmadik és egyben utolsó napjára 33 pókeres jutott be, akik közt olyan játékosok is voltak, mint B4NKR0LL3R, Graftekkel (Jans Arends) és a népszerű streamer girafganger7, akire talán még a WSOP Online Main Event bajnokaként emlékeztek. Az említett Bert "girafganger7" Stevens végül 13.362$-t vihetett haza a 25. helyért. Az 5. helyet a holland profi Jans "graftekkel" Arends szerezte meg, aki 270.961$-os jutalmat vihetett haza.

Az győztes pedig végül a brazil "CrossBreed17" lett, aki a 215$-os nevezési díjat mesés, 1.000.000$-s nyereménnyé alakította. A heads-upban a lengyel "Sunday Melon"-t győzte le, miután -el nyerte a flipet ellenfele ​​​​​​​ ​​​​​​​ -je ellen (turn ).